Spoločnosť AMM PREŠOV s.r.o. rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Bližšie informácie o súboroch cookies nájdete v sekcii webstránky Cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať. V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Kontakt

Prevádzka Prešov

AMM PREŠOV, s.r.o.
Petrovanská 1
080 05 Prešov

IČO: 36 494 569
IČ DPH: SK2021835706

Otváracie hodiny:

Predaj vozidiel
Po - Pia: 8:00 - 18:00 hod.
So: 9:00 - 12:00 hod.
Ne: zatvorené

Servis
Po - Pia: 7:30 - 16:30 hod.
So - Ne: zatvorené

Predaj ND
Po-Pia: 8:00-16:30 hod.
So - Ne: zatvorené

Predaj vozidiel

predaj@amm.sk

Vedúci predaja 
Peter Figura
0905 868 023
051/ 758 00 73
peter.figura@amm.sk

Predajca
Peter Kozák
0905 442 637
051/ 758 00 72
kozak@amm.sk

Citroën Business
Martin Ander
0905 237 050
051/ 758 00 71
ander@amm.sk

Servis

servis@amm.sk

Vedúci servisu
Ing. Ľubomír Gimera
0917 824 287
051/ 758 00 74
gimera@amm.sk

Prijímací technici
Branislav Mikloš
0915 896 607
051/ 758 00 74
miklos@amm.sk

Ondrej Vereščák
0908 998 625
051/ 758 00 74
verescak@amm.sk

Technik poistných udalostí
Miroslav Molčan
0948 558 448
051/ 758 00 74
miroslav.molcan@amm.sk
poistneudalosti@amm.sk

Sklad, predaj náhradných dielov a príslušenstva

Vedúci skladu
Peter Foriš
0907 922 209
051/ 758 00 79
foris@amm.sk

Skladník
Bohuslav Socha
0907 922 209
051/ 758 00 79
socha@amm.sk

Ekonomické a fakturačné oddelenie

Fakturácia servisu a ND
Dušan Dufala
051/ 758 00 76
dufala@amm.sk

Ekonomické oddelenie, účtovníctvo
Anna Birošová
051/ 758 00 70
birosova@amm.sk

Obchodné oddelenie
Martina Mačejová
051/ 758 00 78
martina.macejova@amm.sk

Prevádzka Vranov nad Topľou

AMM PREŠOV, s.r.o.
Herlianska 1112
093 03 Vranov nad Topľou

IČO: 36 494 569
IČ DPH: SK2021835706

Otváracie hodiny:

Po - Pia: 8:00 - 16:30 hod.
So - Ne: zatvorené

Predaj vozidiel

Predajca:

Bc. Matúš Mikita
057 / 446 10 15
0917 965 533
mikita@amm.sk

Napíšte nám